کد خبر : 2442
دسته بندی : اخبار فناوری
تاریخ خبر : 1397/01/26

با این مواد طبیعی موهایتان را سشوار زده کنید


این مواد طبیعی موهایتان را سشوار شده میکنند

بسیاری از افراد موهایی دارند که بدون سشوار حالت نمی گیرد و یا زیبایی موهایشان در گرو رسیدگی های پس از حمام است.اگر شما هم از موهای خود ناراضی هستید و باید همیشه آنها را سشوار کنید چند پیشنهاد عالی برایتان داریم.به گزارش الودکتر حرارت سشوار برای موها بسیار زیانبار است و شما می توانید برای آنکهموهایی صاف تر و خوش حالت تر داشته باشید از مواد طبیعی استفاده کنید

 

سشوارهای طبیعی

 

 راه های 8 گانه زیر به شما کمک می کند که در خانه موهایتان را صاف کنید.

شیرنارگیل
نارگیل نه تنها موجب تقویت موها می شود بلکه ویژگی ضد باکتری دارد.از این ماده ارزشمند برای صاف کردن موهایتان استفاده کنید.کافی است 10دقیقه قبل از آبکشی آخر موها آن را روی سرتان ریخته و موها را با آن نمناک کنید.

آلوئه ورا
آلوئه ورا دارای آنزیم هایی است که باعث رشد و سلامتی موها می شود.این ژل را می توانید در خانه نگه دارید .آلوئه ورا دارای آنزیم هایی است که باعث رشد و سلامتی موها می شود.این ژل را می توانید در خانه نگه دارید .آلوئه ورا را با کمی روغن مخلوط کرده و 30 دقیقه روی سر بگذارید باقی بماند.

شیر و عسل
به یک فنجان شیر یک قاشق غذاخوری اضافه کنید و آنرا به موهای خود بمالید اجازه دهید این ترکیب 35 دقیقه روی آن بماند سپس موها را آبکشی کرده و اثر معجزه آورش را ببینید.

روغن کرچک
این روغن از هیدراته شدن شدن پوست سر و موها جلوگیری می کند چند دقیقه قبل از آبکشی آخر موهایتان را آبکشی کنید. فقط از مقدار کمی از آن استفاده کنید چون پوست سر را چرب می کند .

آرد برنج
آرد برنج را با یک تخم مرغ مخلوط کرده و آنرا به موهای آسیب دیده تان بزنید.اجازه دهید موهای ابرو چند دقیقه در تماس با این مخلوط بماند.

موز
موز غنی از مواد معدنی است و موهای سالم را تحریک می کند.دو موز را له کرده و موها را با آن ماساژ دهید پس از آبکشی موها متوجه براق شدن آنها می شوید.

کرفس
کرفس به عنوان یک ترمیم کننده و اصلاح کننده مو محسوب می شود و رشد مو را تحریک می کند.برگ های کرفس را آب بگیرید و آب آن را رو موها اسپری کنید.

سرکه سیب
یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را به یک فنجان آب اضافه کرده و آن را با شامپوی خود مخلوط کنید.اجازه دهید برای چند دقیقه روی موها باقی بماند.با این کار PH طبیعی را به موهای خود بخشیده اید.


کلمات کلیدی : مو
مرجع خبر : https://www.alodoctor.com

نرم افزار درمانگاه

نرم افزار آزمایشگاه

نرم افزار تصویربرداری

نرم افزار داروخانه