مهمان گرامی، خوش آمدید [ ورود ]
Skip Navigation Links شما اینجا هستید : خانه > خدمات > شبکه و زیرساخت های ارتباطی

شركت مهندسي شبكه و اطلاع رساني هوشمند، براي پوشش نيازهاي غير نرم افزاري مشتريان در ارائه راهكارهاي جامع (Total Solutions) فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT)، توسط شركت مهندسي نرم افزار هوشمند و جمعي از متخصصين اين حرفه بنيان نهاده شد.

مأموريت شركت شبکه و اطلاع رسانی هوشمند، با اتكا به تجارب گسترده متخصصين خود، تحقيق و دستيابي به آخرين دستاوردهاي تكنولوژي هاي شبكه و اطلاع رساني، بومي سازي و ارائه اين فن آوري به سازمان ها و شركت ها در سطوح گوناگون است.

رابطه ما با مشتريان رابطه اي دوسويه و مبتني بر منافع مشترك بوده و حفظ رابطه بلندمدت با مشتريان استراتژي اصلي ماست. مشتريان هوشمند اين شركت را مشاوري قابل اعتماد و بازويي اجرايي در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي دانند.

خدمات ویژه

طراحي ، راه اندازي و پشتيباني انواع شبكه های کامپیوتری

شركت مهندسي شبكه و اطلاع رساني هوشمند بر اين باور است كه شبكه تنها انبوهي از تجهيزات گران قيمت و استفاده از آخرين تكنولوژي هاي روز نيست. بلكه شبكه مفهومي پيچيده و تركيبي است كه در نهايت نياز مديران و كاربران به اطلاعات و خدمات را به سادگي فراهم مي كند. شناخت اين نياز و ارائه راهكار مناسب و سپس پياده سازي آن راهكار، وظيفه اصلي گروه طراحي و نصب شبكه هاي پيشرفته، شركت شبكه هوشمند است. در اين زمينه خدمات زير ارائه مي شود:

·         بازديد از شرايط فعلي و ارائه گزارش شناخت وضعيت موجود

·         تهيه و ارائه طرح شبكه پيشنهادي با استفاده از تكنولوژي هاي روز

·         پياده سازي طرح و ارائه گزارش