نرم افزار مدیریت اطلاعات بیمارستانی رایطب


                

با توجه به كثرت مراجعين به درمانگاه ها و كلينيك هاي پزشكي از يك طرف و درخواست گزارشات دقيق وناهمگون سازمان هاي بيمه گر از طرف ديگر باعث شده است تا امكان مديريت دستي اطلاعات مراکزدرمانی به امري غير ممكن و زمان بر تبديل شود چرا كه اگر عمليات پذيرش بيماران به صورت دستي ثبت شود احتمال اشتباه در محاسبه فرانشيز، مبالغ دريافتي از بيماران و جمع آوري ليست بيمه ومحاسبه درآمد مراکزدرمانی و پزشكان و درمانگران بسيار زياد خواهد بود كه خود باعث ایجاد مشکلات خاص خود خواهد شد.

                                                                    

لذا با توجه به پيشرفت سريع علم پزشکي و نفوذ روز افزون صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به این حوزه،نرم افزار مديريت یکپارچه ی مراکز درمانی (Medical Management System) طراحي و پیاده سازی گردید . اين نرم افزار طراحي گشت تا پاسخگوی کلیه ی  نيازهاي مراکز مختلف درمانی، چه در مقیاس مطب وچه در مقیاس کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی باشد.ساختار ساده وقابلفهم اين نرم افزار امکان استفاده از آنرا در همه مطب ها و کلينيک ها فراهم آورده است. از ویژگی های شاخص این نرم افزار ، محیط گرافیکی ساده و امکانات وسیع بصری و کاربردی جهت راحتی و نزدیکی هرچه بیشتر کاربر با محیط برنامه است به طوریکه توانایی یادگیری و ارتباط با این برنامه توسط کاربر در کمترین زمان و با سهولت کامل امکان پذیر می باشد.

                                     

با استفاده از این نرم افزار ثبت و بازیابی کلیه ی اطلاعات مرکز درمانی به راحتی و با سرعت و دقت انجام میشود.برنامه موجود تحت شبکه و در ایستگاههای مختلف مرکز درمانی نصب شده و هر کاربر با توجه به مجوزهای داده شده از طرف مدیر سیستم به اطلاعات مربوط به خود دسترسی خواهد داشت و تمام محاسبات و خروجی های  مربوطه بصورت خودکار و مطابق با تعریف مسئول مربوطه انجام خواهد شد.

جهت دریافت کاتالوگ نرم افزار مدیریت اطلاعات بیمارستانی کلیک کنید

                                                                                                                              

 

                            

                                                                    

 

                                                                     

 

 

 

    

 

نرم افزار درمانگاه

نرم افزار آزمایشگاه

نرم افزار تصویربرداری

نرم افزار داروخانه