مهمان گرامی، خوش آمدید [ ورود ]
Skip Navigation Links شما اینجا هستید : خانه > خدمات > ارائه خدمات مالی و بیمه ای مراکز درمانی

 

ارائه خدمات مالی و بیمه ای به کلیه مراکز درمانی توسط متخصصان این حوزه


 

مطلب خود را با گفته ی جف بزوس، مدیر سایت آمازون و ثروتمند ترین فرد دنیا آغاز می کنیم که می گوید : ؛وقتی نتونی تیمت را با ۲ تا پیتزا سیر کنی، پس تیمت زیادی بزرگه!؛ اگر چه این جمله کمی اغراق آمیز به نظر میاد، اما یک مفهوم طلایی در پی دارد : مدیریت منابع انسانی!!!

تیم های کوچک، چابک تر هستند و مدیریت آنها راحت تر است، در نتیجه اثربخش تر هستند. تیم های بزرگ دارای ظرفیت های بزرگ بوده و طرفیت و قدرت آنها نیز بیشتر است، اما مدیریت آنها به مراتب پیچیده تر و سخت تر است، بطوری که ضعف در مدیریت، باعث تعارض، کاهش اثربخشی، گردش زیاد نیرو، کاهش بهره وری و در نهایت افزایش هزینه ها می گردد.

همچنین، استخدام نیروهای متخصص به مراتب هزینه های بیشتری را به سازمان تحمیل می کند و از طرف دیگر، بکار گیری نیروهای کم سابقه نیز عواقبی برای سازمان دارد از جمله افزایش چالش های مدیریتی، افزایش احتمال بروز خطا و مشکلات بیشتر در وظایف محوله به نیروها و در نهایت کاهش بهره وری و افزایش هزینه!

با توجه به مشکلات اقتصادی امروز، نیاز به نیروهای متخصص همیشه در سازمان ها به عنوان اولویت اصلی بوده، چرا که نقطه قوت هر سازمان در قدم اول، میزان تجربه و تخصص کارمندان آن می باشد. اما نیروی متخصص براحتی جذب سازمان نمی شود، پس بجای استخدام نیروی متخصص، می توان با تیم یا مجموعه ای از نیروهای متخصص کار مشترک انجام داد و درخواست های سازمان را به آنها برون سپاری کرد، بدون اینکه سازمان درگیر مشکلات جذب، استخدام، حقوق، مدیریت، بهره وری و ... گردد.

شرکت فرا پرواز هوشمند با بیش از ۱۲ سال سابقه در حوزه سیستم های پزشکی و سلامت الکترونیک، دارای تیمهای کارشناسی مجرب در حوزه های مالی و بیمه ای مخصوص مراکز درمانی آمادگی دارد تا کلیه ی فرایندهای مالی و بیمه ای کلیه مراکز درمانی را با تکیه بر سالها تجربه و تخصص و استفاده از بروزترین ابزارهای این حوزه به انجام برساند. در ذیل برخی مزایای برون سپاری خدمات مالی و بیمه ای به شرکت فرا پرواز هوشمند را مشاهده می نمایید :

  • استفاده از تیم های کارشناسی مجرب و متخصص در حوزه های ی پزشکی، بیمه و سلامت الکترونیک
  • استفاده از خدمات مشاوره ای و بهینه سازی فرایند های مالی و بیمه ای در مراکز درمانی توسط کارشناسان شرکت در جهت افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها
  • بروز بودن مجموعه کارشناسان شرکت به لحاظ اطلاعات، قوانین و استانداردهای پزشکی و بیمه ای کشور
  • تولید و استفاده از ابزارها و نرم افزارهای ویژه در داخل شرکت، برای ارائه بهترین نتایج به مراکز درمانی و ...
  • سرعت عملکرد بالا و تسلط کامل به مدل های تعاملی بین مراکز درمانی، پزشکان، سازمان ها بیمه گر و ...

در صورتی که در مجموعه درمانی خود به دنبال بهینه سازی و افزایش بهره وری می باشید، بسیار خرسند می شویم تا شما را در این مسیر یاری رسانده و تجربیات چندین ساله ی خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

در صورت تمایل، به این لینک مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی، با ما تماس حاصل فرمایید.