مهمان گرامی، خوش آمدید [ ورود ]
Skip Navigation Links

 

راهکار جامع درمانی رایطب، انتخاب مدیران هوشمند

در دنیای پر تلاطم امروز که تصمیمات نقش تعیین کننده ای در سرنوشت کسب و کارها دارند، سیستم های نرم افزاری دیگر محدود به کالای اشرافی و صرفا پرستیژ ظاهری نیست، بطوری که نتیجه عملکرد نرم افزارها می تواند کسب و کاری را نابود و یا رونق بخشد. کسب و کارهایی هم که در حوزه درمان فعالیت می کنند از این قاعده مستثنی نیستند، چه بسا ضریب نفوذ فناوری در حوزه سلامت اگر بیشتر از سایر حوزه ها نباشد، کمتر نیست. پیچیدگی در روند فعالیت مراکز درمانی (استانداردهای پزشکی و وزارت بهداشت، قواعد بیمه ای و فرایندهای مالی) موجب شده تا بدون استفاده از ابزارهای نرم افزاری، تقریبا مدیریت این حوزه را غیرممکن سازد. حال آنکه بکارگیری سیستم های نرم افزاری با هدف تسهیل مدیریت و محاسبات، اگرچه خوب است، اما کاربردهای بیش از یک ابزار مدیریتی یا محاسباتی را می تواند داشته باشد (هرچند که بطور مستقیم یا غیرمستقیم تاثیر خود را بر ابعاد دیگر کسب و کار می گذارد). یک سیستم نرم افزاری خوب، می تواند در بهره وری و جذب و نگهداری مشتری نیز به خوبی عمل کند. یک نرم افزار خوب، با ثبت اطلاعات صحیح، محاسبات دقیق و در نهایت ارائه گزارشات جامع می تواند به مدیران سازمان در اتخاذ تصمیمات درست یاری رساند.

پرونده الکترونیک

مجموعه درمانی رایطب از آن دسته سیستم هایی است که هدف از ایجاد آن فراتر از یک ابزار مدیریتی باشد. ابزاری که بتواند بینش و درک درستی از وضعیت موجود مرکز درمانی به مدیران ارائه دهد. ابزاری که بتواند برای سازمان خود ایجاد ارزش کرده و پول سازی نماید. نوآوری ها و هماهنگی ها با استانداردهای بین المللی در مجموعه نرم افزارهای رایطب باعث شده تا ارتباط بین بیمار و مرکز به درستی هدایت و کنترل شده تا سیر بهبودی بیمار تسریع گشته و رضایتمند مراجعین را به ارمغان آورد. دریافت اطلاعات جامع، محاسبات دست و دقیق و در نهایت استخراج گزارشات کامل و قابل اطمینان، یکی از ملاک های انتخاب راهکار جامع درمانی رایطب می باشد. مجموعه نرم افزارهای پزشکی رایطب، به عنوان تنها نرم افزار درمانی کشور است که قابلیت توسعه توسط مشتری را دارا می باشد و از جهت هماهنگی کامل با نیازهای مشتریان، حرفی را باقی نمی گذارد.

اگر شما نیز به دنبال یک سیستم نرم افزاری قدرتمند جهت افزایش سود و بهره وری در مرکز درمانی خود می باشید. می توانید به راحتی از این طریق با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مشاوره های متخصصین مجرب ما بهره مند گردید.